Geschiedenis

Ieder jaar wordt uit de eerstejaars studenten een nieuw bestuur gekozen. Elk jaar zijn er dus andere gezichten, en al menig persoon heeft de functie van voorzitter, vicevoorzitter, secretaris, penningmeester of sportcommissaris vervuld. Deze taken zijn niet onaanzienlijk, en daarom trachten we als wijze van dank en erkenning ieder bestuur op deze pagina te vereeuwigen. De lijst is echter verre van compleet… Bent u in het bezit van bestuursfoto’s uit voorgaande jaren? Ziet u fouten of onvolledigheden? Neem dan even contact met ons op!

Bestuur 2016-2017

 

Van links naar rechts:
Voorzitter: Marianne Jaulmes
Vicevoorzitter: Tijs van der Plas
Secretaris: Luuk Wempe
Penningmeester: Luuk Wempe (plaatsvervangend)
Sportcommissaris: Tijs van der Plas (plaatsvervangend)

Bestuur 2015-2016

 

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Job van de Noort
Vicevoorzitter: Harmen Komin
Voorzitter: Michiel Bouma
Penningmeester: Gabriëla Van Der Wilt
Secretaris: Calvin Kant

Bestuur 2014-2015

 

Van links naar rechts:
Vicevoorzitter: Roelof Kieskamp
Secretaris: Brian ten Dam
Beschermvrouwe: Mimi Heeres
Penningmeester: Emma Vos
Voorzitter: Bram Heijman
Sportcommissaris: Wouter Smit (niet op de foto)

Bestuur 2013-2014

 

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Richard Slof
Vicevoorzitter: Zeno Scheltens
Voorzitter: Ernst-Jan Kroezenga
Penningmeester: Naomi Galama
Secretaris: Amber Boxem

Bestuur 2010-2011

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Bart-Jan Tijmes
Vicevoorzitter: Tom Wedema
Voorzitter: Emile Persenaire
Penningmeester: Thijs van Mourik
Secretaris: Tom Voorend

Bestuur 2007-2008

 

Van links naar rechts:
Beschermvrouwe: Mimi Heeres
Sportcommissaris: Wim Pieters
Vicevoorzitter: Sjors Roberts
Voorzitter: Karel Spruit
Secretaris: Hans Hilverda
Penningmeester: Niels de Jong
Hoofd huishoudelijke dienst: Piet Luidenga

Bestuur 2006-2007

 

Van links naar rechts:
Secretaris: Fin Kerssies
Vice-Voorzitter: Natalie Beukema
Voorzitter: Martin Valk
Sportcommissaris: Elise Bergsma
Penningmeester: Koen Vehof

Bestuur 2005-2006

Van links naar rechts:
Bestuurslid: Hugo Biersma
Bestuurslid: Elianne Rongen
Bestuurslid: Thijs Muller
Bestuurslid: Maaike Spee
Voorzitter: Berend de Haan

Bestuur 2004-2005


Van links naar rechts:
Vicevoorzitter: Herbert Grootbod
Penningmeester: Bart Meyering
Secretaris: Paul van Dijk
Voorzitter: Bart Kitslaar
Sportcommissaris: Laurens Jurgens

 

Bestuur 2003-2004

Voorzitter: Johan Oosterhuis
vice-voorzitter Hans Willem Rienks 
penningmeester Sanneke Reiche  
secretaris Henk-Jan Kip 
sportcommissaris Sergej Wladimirov

Bestuur 2002-2003

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Teun Hofman
Vicevoorzitter: Kees Baanstra
Voorzitter: Thomas van Benthem
Secretaris: Harmen Boersma
Penningmeester: Henk Jan Dennenberg

Bestuur 2001-2002

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Herwin Tuim
Secretaris: Lukas Peeters
Voorzitter: Willibrord Bangenaar
Penningmeester: Sjoerd Bonnema
Niet op de foto:
Vicevoorzitter: Jasper Schutter

Bestuur 2000-2001

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Pieter Jan Postma
Vicevoorzitter: Berco Bosker
Secretaris: Barend Novak
Penningmeester: Onno Zuidema
Voorzitter: Jaap Ilsink

Bestuur 1999-2000

Van links naar rechts:
Sportcommissaris: Nils Gul
Penningmeester: Jeroen Schuddebeurs
Vicevoorzitter: Suzanne Beijer
Secretaris: Jochem van der Starre
Voorzitter: Sierd Dijkstra

Bestuur 1998-1999

Van links naar rechts:
Penningmeester: Evert Feij
Vicevoorzitter: Erik Willemssen
Sportcommissaris: Freek van den Dobbelsteen
Secretaris: Gersen van de Geest
Voorzitter: Dolf Eggink

Bestuur 1997-1998

Van links naar rechts:
Secretaris: Jacco van der Tol
Sportcommissaris: Boudewijn Tjeerdes
Voorzitter: Maarten Haalboom
Vicevoorzitter: Paul van Buuren
Penningmeester: Maarten Nijman

Bestuur 1996-1997

Van achter naar voor, van links naar rechts:
Sportcommissaris: Romke Elferink
Voorzitter: Ferry Ham
Secretaris: Benno van Oosten
Vicevoorzitter: Marjolijn Esmeyer
Penningmeester: Karline Kleyer

Bestuur 1995-1996

Van links naar rechts:
Penningmeester: Willem Starke
Vicevoorzitter: Nico Tjepkema
Secretaris: Claas Vis
Sportcommissaris: Berry Muller
Voorzitter: Marcel Joosten

Bestuur 1988-1989

Van links naar rechts:
Secretaris: Karin Berendsen
Sportcommissaris: Stefan van den Brink
Vicevoorzitter & Keldercommissaris: Peter van den Burg
Penningmeester: Carien Doppers
Voorzitter: Hans Tammeling

Bestuur 1959-1960

 

Van links naar rechts:
Penningmeester: ?????
Vicevoorzitter: ?????
Sportcommissaris: ?????
Secretaris: F.T. Eggens
Voorzitter: ?????

Bestuur 1957-1958

Van links naar rechts:
Penningmeester: Ids de Jong
Vicevoorzitter: Evert Heijmans
Voorzitter: Hans Meelhuijsen
Secretaris: Eric Boer Leffef
Sportcommissaris: Frans Schievink

Bestuur 1956-1957

 

Secretaris: Hans Pieters
Penningmeester: ?????
Vicevoorzitter: ?????
Sportcommissaris: ?????
Voorzitter: ?????

Bestuur 1954-1955

 

Penningmeester: ?????
Vicevoorzitter: ?????
Secretaris: ?????
Sportcommissaris: ?????
Voorzitter: ?????


Toekomstige evenementen

  1. 31e Grachtenrace Amsterdam

    7 oktober @ 10:00 am - 8:00 pm
  2. 26e Muiden-Pampus-Muiden

    4 november @ 10:00 am - 5 november @ 4:00 pm